Апарт-готель Standard One Terminal

23567 ПЕРЕГЛЯДІВ

Гнучка інвестиція в нерухомість з щоквартальним доходом і окупністю за 6 років. 

Вартість продажу нерухомості: $ 84 400

Тип нерухомості: Апарт-готель бізнес-класу

Мінімальна вартість апартаментів 84 400 $

Введення в експлуатацію: 3 квартал 2022 року

Передумови запуску проекту: 

У 2018 року кількість туристів у Києві зросла до 4.5 мільйонів чоловік, що призвело до заповнювання тризіркових готелів на 60%. Мерія Києва передбачає подальше зростання кількості туристів, що гарантує попит на апартаменти і готельні номери в центральних і прицентральних районах столиці.

Особливості локації: 

Standard One Terminal розташований в 200 метрах від південного залізничного вокзалу - одного з головних транспортних вузлів Києва і всієї України, куди приходять не тільки поїзди, а й міжнародні автобуси.

Від готелю до центру міста на авто їхати 10-15 хвилин і 20 хвилин до міжнародного аеропорту Жуляни. Також від вокзалу курсують автобуси до аеропорту Бориспіль і громадський транспорт в усі куточки столиці.

У хвилині від S1 Terminal розташований торговий комплекс Terminal Foods, де відкриті ресторани італійської кухні Semifreddo, грузинської кухні Mama Manana, пивний ресторан 3b café Republic, японський ресторан Menya Musashi, McDonald's, кафе Lviv Croissants і новий супермаркет Novus.

Внутрішнє облаштування: 

Внутрішня інфраструктура S1 Terminal відповідає міжнародним вимогам мережевих готелів. Жителям апартаментів буде доступний фітнес-зал і спа-центр, зал для конференцій, коворкінг і ресторан клубного формату з високою кухнею. Також архітектори розробляють проекти експлуатованої покрівлі для лаунж-зон.

Апартаменти здають з повністю готовим ремонтом і дизайном інтер'єру в стилі мінімалізм. Всі апартаменти будуть оснащені кухнею, ванною кімнатою, меблями і побутовою технікою.

Особливості моделі інвестиції: 

Для інвестицій в S1 Terminal обрана бізнес-модель «пул». Пул - це об'єднання інвесторів, прибуток яких збирається в загальний фонд і розподіляється між учасниками. Ви отримуєте частину прибутку всього готелю, незалежно від завантаження ваших апартаментів.

Після завершення будівництва, апартаменти переходять під управління оператора готелю. Вам не потрібно робити ремонт, шукати орендарів, розміщувати оголошення на профільних ресурсах, співпрацювати з туристичними агентствами, шукати персонал для підтримки чистоти і функціональності апартаментів - все бере на себе керуюча компанія. Збір оплати і розподіл прибутку також бере на себе керуюча компанія, а стежить за всіма операціями зовнішній аудитор.

Завдання інвестора зводяться до отримання пасивного доходу, звітів за квартал і голосуванню за річний фінансовий план.

Доходи від інвестування: 

З моменту старту продажів апартаменти ростуть в ціні, а після введення готелю в експлуатацію ви почнете отримувати щоквартальний дохід від оренди. Дохід за кожен квартал буде розрахований виходячи з заповненості готелю за звітний період.

Розрахункова вартість добової оренди номера планується на рівні 85 $ на добу, а заповнюваність близько 60%. Прорахувати прибутковість проекту можна за допомогою онлайн-калькулятора.

Апартаменти в S1 Terminal - це високодохідна інвестиція в нерухомість і гнучкий фінансовий інструмент. Ви завжди можете продати свої апартаменти керуючої компанії або перепродати юніт як готовий бізнес.

Що входить у вартість управління апарт-готелем?

Керуюча компанія бере на себе всі комунальні платежі, комунальні та експлуатаційні послуги. Весь поточний ремонт, заміна білизни, заміна посуду і непрацюючої техніки також включені в комісію за управління апарт-готелем. Вартість послуг керуючої компанії - 32% від місячної ставки.

Як інвестор може контролювати основні показники свого готельного бізнесу?

Всю інформацію інвестор буде отримувати у вигляді щоквартальних електронних звітів. Також щороку контролювати результати роботи управляючої компанії буде зовнішній аудитор.

Чому вартість апартаментів в S1 Terminal вище, ніж деякі пропозиції в інших країнах?

Комплекс S1 Terminal - це апартаменти бізнес-класу зі внутрішньою інфраструктурою, готовим ремонтом, меблями і під посібникам готельного оператора. Розташування в активній частині столиці забезпечують високу і стабільну прибутковість, незалежно від коливань сезонного попиту на туристичні послуги, характерні для апартаментів в Грузії, Болгарії або Іспанії.

Можна просто жити в апартаментах?

Звичайно, тільки термін проживання лімітований і його потрібно обговорити з керуючою компанією. Також за час проживання в апартаментах ви не отримаєте прибуток від оренди.

Можна прописатися в апартаментах?

За законодавством України можна прописатися тільки в житловому приміщенні. У апартаментів інший юридичний статус, тому прописатися в них не можна.

Однак, інвестиція в апартаменти може стати підставою для отримання посвідки на проживання.

Умови інвестування: 

Ви можете придбати не більше двох апартаментів в один руки. Форма інвестування без обмежень: купити апартаменти можна за дорученням або оформити на юридичну особу.

Інвесторам доступна програма розстрочки під 0%.

Контакти: 

Адреса: Київ, Голосієво, Васильківська, 100-A

Телефон:  +38 (067) 484-50-09

Автор: admin.fundukraine

© 2019 "Venture Fund Ukraine"

Мої відео